Nová kolekce jídelních a konferenčních stolů

Jídelní a konferenční stoly HANÁK jsou dokonalé solitéry, které mají své místo v každém interiéru.

Jejich totožný design a materiálové provedení dává možnost doladit každé bydlení k dokonalosti. Materiály pro výrobu stolů podléhají jako veškerý náš nábytek nejpřísnějším normám a při jejich výrobě jsou použity nejmodernější technologie. Povrchové úpravy v dokonalých barvách a nádherné kresby přírodních dýh jsou ošetřeny NANO lakem, který podtrhuje jejich krásu a vytváří velmi odolný povrch. Všimněte si také řemeslně zpracovaných detailů u každého stolu, protože detail dělá celek.

Jídelny
Široká nabídka jídelních stolů s rozmanitými tvary i velikostmi uspokojí požadavky na kvalitní stolování i designové zpracování. Preciznost a prvotřídní materiály jsou benefity, kterými se odlišují a vzbuzují touhu mít to nejlepší. K vybraným stolům jsou v nabídce také konferenční stoly, které je vzhledově přesně kopírují.

 

 

 

 Obývací pokoje
Konferenční stolky představují důležitou součást každého obývacího prostoru. Obsáhlé portfolio s různými typy i velikostmi umožňuje jejich široké využití v interiérech, a to i jako čistě dekorativní prvek. Skvěle navazují na nabídku jídelních stolů a některé z modelů dokonce přesně kopírují.

 

 

 

Prohlédnout kompletní nabídku stolů

Prohlédnout katalog stolů

Zpět na aktuality