Profil společnosti

Interiérové studio HANÁK NORE

Naše kuchyňské a interiérové studio specializované na nábytek zn. HANÁK zajišťuje veškeré služby spojené s realizací interiérů, tj. od návrhu, přes dodávku a montáž nábytku až po záruční i pozáruční servis. Grafické návrhy zpracováváme po konzultaci s klientem, aby zcela naplnily očekávání a potřeby budoucího uživatele. Klademe důraz nejen na design a originalitu, ale i na praktičnost a ergonomii celku.

U nás si vyberete nábytek do celého bytu či domu. Dodáváme kuchyňské linky, obývací stěny, ložnice, vestavné skříně, nábytek do dětských pokojů, předsíní i koupelen. Našim krédem zůstává poskytnout zákazníkům kompletní služby, kvalitní výrobky, odborné poradenství a zajistit, aby návrh, projekt i realizace probíhali k plné spokojenosti konečných odběratelů.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.